Pain-free dentistry
for teeth and gums
with 3-years guarantee

Lviv downtown,
5 minutes from Opera Theatre

 • Free dental consultation
 • Same day treatment
 • Emergency dentistry 24/7

Dental clinic “Elite-S” is

Guarantee up to 3 years

We conclude an agreement with you on the services rendering, which is the guarantee of the proper fulfilment of our obligations.

Foreign quality

We use equipment and materials by the leading producers from Italy, Japan, Germany, the USA, Switzerland.

All under one roof

We have dental experts in all the dental fields as well as equipment to cure any kind of dental disorder of teeth and gums.

Our services include

Orthodontics

We create an anatomic bite and charming smile. You will see the result before the start of the procedure due to the use of computer 3D-modeling.

Cosmetic dentistry

We will change and restore the teeth or correct the shape. We use certified Swiss tooth-coloured porcelain, which will serve up to 10 years.

Preventive hygiene

Preventive measures are the best remedy against diseases and extra expenses. We will control the health of your teeth and gums and will give you a piece of advice on the domiciliary hygiene.

Tooth filling

We will fill your tooth with Japanese material. It is easy to choose the suitable colour with it. The material is solid and gets firm quickly, which results in the shorter period of a visit.

Dental treatment during pregnancy

We will care for your teeth`s and gums` health during this important period of life. Modern techniques and X-ray equipment with the decreased level of irradiation will not affect your and your child`s health for 90%.

Please fill in the form

and our Administrator will send
you the price list for our services
within 3 minutes.

They have given us a power with the health
of their teeth and now they smile more often

 • positive review  Дякуємо за уважність і терпіння в лікуванні маленьких пацієнтів!

  Oksana Fitel Avatar Oksana Fitel
  February 22, 2020

  positive review  Отменный сервис ,приветливый персонал,вся команда клиники -профессионалы своего дела,огромное спасибо всему персоналу клиники,вы лучшие😉

  Артем Тихонов Avatar Артем Тихонов
  January 25, 2020

  positive review  Як виявляється знайти хорошого стоматолога у Львові дуже важко. Відвідувала не одну клініку і всюди одне й те саме- мала зацікавленість своїм пацієнтом, стоматолог виділяє максимум 20 хв на тебе, і йому байдуже що в тебе є ще питання, чи тебе ще щось турбує. Але тільки не в Elit-s. Тут назва говорить сама за себе. Після кожного візиту залишалися найкращі враження. Дуже привітний персонал, виділяється особлива увага пацієнту і завжди достатньо часу на прийом, де завжди вдавалось задати всі питання, які мене хвилювали. Зробила велику кількість маніпуляцій, в тому числі видалення двох зубів мудрості(чого дуже боялась🤪). І все пройшло на вищому рівні. Звичайно рекомендую цю клініку, що і впевнено роблю серед своїх знайомих😊 і окреме ДЯКУЮЮЮ Михайле Васильовичу Вам. Ви ПРОФЕСІОНАЛ. Тому до нових зустрічей Elit-S, тепер все чемно, візит до стоматолога кожних півроку😉

  Nadiia Melnyk Avatar Nadiia Melnyk
  November 26, 2019
 • positive review  Відмінний сервіс та професіоналізм

  Ростислав Лучишин Avatar Ростислав Лучишин
  August 26, 2019

  positive review  Дякую спеціалістам клініки за здорові зуби!🙂 Пролікував велику кількість, а також робив гігієну, залишився задоволеним кожним візитом і результатом після нього. Персонал завжди привітний, усюди чистота і комфорт. Жоден з візитів не супроводжувався больовими відчуттями або дискомфортом, лікарі завжди пояснюють усі деталі лікування та дають професійні поради - відчуваєш, що потрапив до справжніх спеціалістів! Рекомендую цю клініку усім - це місце, де справді люблять своїх клієнтів і піклуються про них🙂

  Serhiy Buhno Avatar Serhiy Buhno
  April 1, 2019

  positive review  Знайшла стоматологію Elit- S саме по цих відгуках і дуже задоволена ,що потрапила саме туди. Особливо вдячна пану Солтису Михайлові за професійну роботу, дуже гарно полікував і відреставрував будову моїх зубів. Замітно ,що в клініці працюють на найвищому рівні . Рекомендую!

  Ania Ania Avatar Ania Ania
  March 1, 2019
 • positive review  Искала клинику, опираясь на собственную интуицию, посетив при этом не одну. Моя интуиция меня не подвела. При первом посещении имела консультацию у Михаила Васильевича и решила начать лечение здесь. Ни разу не пожалела. Объем работ был большой, включая удаление зуба мудрости, лечение зубов, вставление моста и коронок. Все сделали отлично, скрупулезно, безболезненно и в теплой атмосфере. У Михаила Васильевича очень лёгкая рука, что немаловажно. Когда удаляли зуб мудрости, ничего не почувствовала. У Марты Олеговны лечили зубы уже всей семьей, в том числе и 8летняя дочь, которая до этого была напугана. Здесь лечение прошло отлично и ребенок опять готов посещать стоматкабинет. Очень довольна, спасибо за профессионализм и качество! Цены соответствуют качеству. Однозначно рекомендую!

  Ella But Avatar Ella But
  November 13, 2018

  positive review  Стоматологію Елі-S відвідуємо всією сім'єю. Приємна доброзичлива атмосфера, професіональний рівень персоналу, новітні технології. В клініці є все необхідне для проведення різноманітних стоматологічних процедур.Особливо вдячна п. Михайлу за гарні реставрації. Рекомендую!

  Olesya Gorbatyuk Avatar Olesya Gorbatyuk
  August 10, 2018

  5 star review  Дуже тішусь, що знайшла Михайла Васильовича по рекомендації подруги. Раніше лікування зубів для мене було чимось дуже страшним, особливо, коли потрапляла до лікаря, який не дуже співчутливий. З Михайлом Васильович все навпаки - він чуйний, добрий і професіонал своєї справи. Тепер у нього лікується мій чоловік і мама. Я всім рекомендую клініку Еліт-С!!! Це доступне і дуже якісне лікування. Тепер я спокійна за свої зуби і можу з упевненістю сказати, що кращого лікаря я ще в своєму житті не зустрічала!

  Tatiana Kraichak Avatar Tatiana Kraichak
  July 11, 2018
 • 5 star review  Хочу подякувати лікарю Юрію за свою здорову і гарну усмішку�Все чудово , вінірчик зробили як в воду дивились, все підібрали,порадили, полікували.Навіть на роботі, але всі приємні , всі усміхнені, всі вітаються , ставляться до тебе як до особливого гостя�саме головне,те що знають свою роботу на всі 100, це дуже тішить��процвітання вам і багато гарних клієнтів�

  Svitlana Pidruchna Avatar Svitlana Pidruchna
  March 5, 2018

  positive review  Професіонали своєї справи :) Усміхаюсь без комплексів!

  Настя Петриченко Avatar Настя Петриченко
  August 27, 2017

  positive review  Прийшовши з сильним зубним болем,який тривав уже декілька днів, на мене в Еліт-S чекали:хороше ставлення,обслуговування яке було надано на найвищому рівні,індивідуальний професійний підхід до кожного пацієнта,досконале надання стоматологічних послуг.Приємно вразила кваліфікованісь працівників Еліт-S,їхня турбота і доброзичливість,а також помірність цін.Я з впевненістю можу сказати ,що це найкраща клініка у м.Львів.Тому всім рекомендую)))))

  Марія Солтис Avatar Марія Солтис
  July 27, 2017
 • positive review  Працюють класно. Персональний підхід. Помірні ціни. Дійсно переживають за власну репутацію. Рекомендую.

  Ігор Опанасюк Avatar Ігор Опанасюк
  May 5, 2017

  positive review  Чесно кажучи стоматологи це для мене щось страшне. Так одного разу кусала я шкірку банана щоб почистити дитині і в мене зламався передній зуб аж поки ясн. Сама не думала що таке може статися. Прийшлося звернутись до лікаря, попала я в клініку Еліт-S. Персонл дуже привітний і приємний. Моя проблема була вирішена за декілька днів. Тепер я посміхаюсь із своїм новим штучним зубчиком і ніхто навіть не згадується що це коронка. Дякую персоналу клініки за оперативність, кваліфіковану допомогу у моєму зубному питанні

  Olena Sverdan Avatar Olena Sverdan
  May 4, 2017

  5 star review  Якість лікування та обслуговування на вищому рівні, привітний персонал, сучасне обладнання та помірні ціни. Рекомендую.

  Богдан Белей Avatar Богдан Белей
  March 12, 2017
 • 5 star review  Рекомендую! З дитинства боялася стоматологів, а сьогодні попала до "зубних фей":)

  Ніна Жовнір Avatar Ніна Жовнір
  March 3, 2017

  5 star review  Пролікував багато зубів. все якісно і надйно. Жодних претензій,рекомендую.

  Nazar Karfut Avatar Nazar Karfut
  January 28, 2017

  positive review  Я задоволена все було супер. Вищий клас!!! І дуже дякую!!!

  Василина Іващишин Avatar Василина Іващишин
  January 12, 2017
 • 5 star review  Дякую, все дуже сподобалось! Чудові лікарі, приємні ціни)

  Ярослав Цицяло Avatar Ярослав Цицяло
  December 16, 2016

  5 star review  Лікував зуби, також робив гігієну, все дуже сподобалось, лікар Юрій порадив як правильно доглядати за зубами, якщо нема змоги робити гігієну, лікар Михайло також дуже профксійно поставився до лікування моєї ротової порожнини, все дуже скурпульозно, а головне швидко і що саме приємне, здивувала ціна, я розраховував на значну більшу суму, також з плюсів хочу відзначити, що рентген-знімки не потрібно родити робити в інші поліклінік, в "Еліт - S" все на місці, також дуже сподобалось, що під час лікування я дивився свій улюблений серіал. Короче, всім раджу, там навіть на халяву каву роблять і цукерки дають!!!!

  Вася Гук Avatar Вася Гук
  December 13, 2016

  5 star review  Лікувала зуби та робила гігієну ротової порожнини в стоматологічній клініці Еліт-S. Якістю наданих стоматологічних послуг залишилась задоволеною. Професійний та уважний персонал. Індивідуальний підхід до пацієнта. Рекомендую!

  Vasylyna Katsma Avatar Vasylyna Katsma
  September 23, 2016

We offer:

Safe treatment

There is no possible way for the infection entrance as far as we use the modern 5-stage method of sterilization, which meets the world`s requirements.

No-waiting reception

Our Administrator makes the dentist`s schedule with time to spare. As a result, when you come at the appointed time, the dentist is ready to meet you without any waiting time in the queue.

Real comfort

Comfortable dental chair, cosy waiting table, tea and coffee with candies, Wi-Fi and magazines.

Emergency aid 24/7

In case of the twinge of toothache, our dentist is ready to help you any time. There is an option of the out-of-hours treatment, in case your schedule is very busy.

You are to decide whom to address for treatment

Elite-S

Latest equipment
and high-quality agents

All the equipment and materials have corresponding certificates and are produced by the leading foreign companies. This results in the shorter treatment time and increases the quality of treatment.

OTHER CLINICS

Old equipment
and yesterday`s techniques

A lot of clinics are aimed exceptionally at getting income, thus, saving on materials and equipment. As a result, you feel pain and spend your money for re-cure.

Doctors with the experience
of over 7 years

Our practicing team is exceptionally the high and first level medical certificate dentists. They permanently improve their skills and knowledge on the trainings, seminars and conferences.

The interns
serve the patients

In the pursuit of saving the clinics hire the interns, who have no skills and cause more damage than treatment. Are you really willing to risk your health and nerves?

Absolute
sterility

The dentist`s consulting room is squeaky clean, all the instruments are subject to the 5 stages of sterilization in separate room and are hermetically sealed.

Infection
risk

Careless attitude to sanitation standards cause the apostem, alveolitis and other diseases. And this is the direct threat to your health and serious expenses as a result.

This cleanliness and facilities are waiting for you

Our dentists` certificates

Get 1000 UAH for treatment now

Book the free consultation
for the convenient time and get
the certificate for 1000 UAH for treatment.

It is very easy to undergo the treatment course in our clinic

Pain-free treatment of your teeth and gums and you leave our Clinic with a smile.

The dentist will examine you and offer the affordable treatment options for you.

You book a free appointment and we are waiting for you at a set time.

Our contacts

Lwiw, 3/2 Leontovycha Str.

098 057 46 46

elits.info@gmail.com